معرفی

آدرس فصلنامه علمی- پژوهشی دانشگاه
جیرفت، بلوار پاسداران،  ساختمان معاونت تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت
تلفن: ۴۳۳۱۷۸۰۳-۰۳۴
آدرس سایت فصلنامه  http://journal.jmu.ac.ir
پست الکترونیک :ha.jmu۲۰۱۸gmail.com
مجله دانشگاه علوم پزشکی جیرفت
• مجله دانشگاه علوم پزشکی جیرفت براساس نامه‌ شماره ۷۰۰/۲۴۰۷/د مورخ ۱۳۹۸/۶/۲۶ کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور  بصورت فصلنامه علمی-پژوهشی دوزبانه (فارسی و چکیده انگلیسی) و Online  در دسترس همکاران محترم قرارگرفته است.

مجله دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از بهار سال ۱۳۹۲ با دریافت موافقت اصولی از کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور فعالیت خود را در حیطه علوم پزشکی و بهداشت آغاز کرد و اولین شماره خود را به‌صورت دوفصلنامه در زمستان ۱۳۹۳ منتشر کرد. هدف از انتشار مجله دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ارایه نظریه‌‌ها، نتایج پژوهش‌‌ها و دستاورد‌‌‌های علمی در زمینه علوم پزشکی، بهداشتی و درمانی می‌‌باشد که به‌دنبال آن ارتقای سطح کیفی آموزش و پژوهش، تبادل و توسعه آموخته‌ها و تجربیات تازه علمی و آشنا کردن دانش‌آموخته‌گان با آخرین یافته‌های علمی را در بر دارد. این مجله امکان انتشار نتایج پژوهش‌های انجام شده توسط پژوهشگران دانشگاهی، یافته­‌های پایان‌نامه‌ها و رساله­‌های کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی (PhD) را به بهترین نحو فراهم می‌سازد.


۱- درج کد اخلاق: برای چاپ مقالات الزامی است.
۲- اخذ کد ORCID : طبق آیین‌نامه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ تمامی نویسندگان مقالات اعم از اعضای هیأت علمی یا نویسندگان آزاد؛ ملزم به ارایه کُد ORCID (www.orcid.org) جهت پذیرش مقالات می‌باشند.

Main Image

مقالات در دست چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجله دانشگاه علوم پزشکی جیرفت می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2024 CC BY-NC 4.0 | Journal of Jiroft University of Medical Sciences

Designed & Developed by : Yektaweb